Oferta archiwalna

Asystent Działu Transportu

3 800,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

umowa o pracę

asystent Krasnystaw, asystentka Krasnystaw, pracownik biurowy Krasnystaw, Krasnystaw

  • bieżąca obsługa programu do planowania zadań transportowych,
  • przygotowywanie zleceń i umów z klientami,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • przekazywanie zleceń do kierowców i bieżące kontrolowanie poprawności realizacji
  • przygotowywanie dokumentacji pracowniczej,
  • przygotowywanie sprawozdań do GUS,
  • wspomaganie zaopatrzeniowca części,
  • dodatkowe obowiązki biurowe

Wymagania

wykształcenie wyższe, ewentualnie osoba w trakcie studiów, mile widziany absolwent lub student Politechniki Wydzial Transportu,
minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta, pomocy biurowej,
średnio zaawansowana znajomość języka angielskiego,
prawo jazdy kat. B,
DOKŁADNOŚĆ , SUMIENNOŚĆ
Programy biurowe WORD i EXCEL,

Oferujemy

Możliwość poznania bardzo ciekawej branży przewozów autokarowych, pracę w młodym, przyjaznym i dynamicznym zespole.
Pracownik ma możliwość skorzystania ze szkoleń z zakresu przepisów związanych z branżą transportową.
Po okresie próbnym oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę.

Klauzule informacyjne

Ważne do: 2020.02.14, wyświetleń: 639

nr ogłoszenia: 1362